Opis serialu
Spis odcinków

Opis odcinków.

Sezon 1
01x01 - Chapter 1: Stranger in a Strange Land - Rozdział 1: Obcy w obcej krainie
Boba Fett wydostaje się z wnętrza Sarlaccka, uratowany dzięki Mandaloriańskiej zbroi z beskaru, którą nosi. Wyczerpany traci przytomność i w tym czasie zostaje ograbiony przez Jawów. Ledwie żywy zostaje odnaleziony przez łowców pustyni Tuskenów. Jednak traktowany jest przez Tuskenów raczej jak trofeum. W międzyczasie widzimy wydarzenia dziejące się pięć lat później, kiedy to Boba Fett wraz z Fennec Shand żądzą w pałacu Jabba Hutta przejmując kontrolę nad półświatkiem Tatooine. Jednakże jego władzy nie respektuje burmistrz Mos Espa. Boba Fett ze swoją świtą wyrusza do Mos Espa, gdzie zostaje zaatakowany przez nieznanych napastników.
01x02 - Chapter 2: The Tribes of Tatooine - Rozdział 2: Plemiona Tatooine
Boba Fett i Fennec Shand dowiadują się od złapanego napastnika, że wynajmują go Moka Shaiz burmistrz Mos Espa. Jednak burmistrz zaprzecza. Wkrótce Boba Fett spotyka Huttów nazywanych bliźniakami, którzy chcą przejąć majątek po zmarłym kuzynie Jabba Hut. W swoich wspomnieniach Boba Fett przypomina sobie jak uczył się walczyć po Tuskeńsku. Plemie Tuskenów zostaje zaatakowane przez ochronę pociągu wiozącego przyprawę, a Boba Fett decyduje się pomóc. Boba Fett kradnie ścigacze miejscowemu gangowi i uczy Tuskenów na nich jeździć. Wkrótce wraz z Tuskenami atakują i zatrzymują pociąg z drogocenną przyprawą.
01x03 - Chapter 3: The Streets of Mos Espa - Rozdział 3: Ulice Mos Espa
Jeden z mieszkańców Mos Espa prosi Boba Fetta o pomoc. Uliczne gangi kradną mu wodę, którą handluje. Boba Fett spotyka się z gangiem cyborgów i postanawia ich zatrudnić do swojej ochrony. Boba Fetta będąc w zbiorniku Bacta przypomina sobie, jak w imieniu Tuskenów rozmawiał z korporacją Pyke'ów. Jednak po powrocie do Tuskenów, znajduje spalony obóz. Gang Nikto zaatakował i zabił wszystkich Tuskenów. Regeneracja Boby Fetta w zbiorniku Bacta zostaje przerwana przez Krrsantana, Wookiego zatrudnionego przez Hattów. Wkrótce pojawiają się bliźniacy i przepraszają za nasłanie Wookiego. Boba Fett daruje życie Krrsantana. I udaje się na spotkanie z burmistrzem i dowiaduje się, że burmistrz współpracował z Pyke'mi, którzy chcą rządzić na Tatooine.
01x04 - Chapter 4: The Gathering Storm - Rozdział 4: Nadciągająca burza
We wspomnieniach Boba Fett próbuje odzyskać swój statek z Pałacu Jabby. Jednak pałac jest silnie strzeżony. Kiedy w nocy na pustyni widzi wypuszczoną race, udaje się tam i znajduje śmiertelnie ranną Fennec Shand. Dzięki modyfikacjom cybernetycznym Boba Fett ratuje życie Fennec Shand. Boba Fett chce by Fennec Shand pomogła mu odzyskać statek. Dzięki wspólnej akcji Boba Fett odzyskuje statek. Masakruje gang motocyklistów którzy zabili Tuskenów. Boba Fett udaje się do jamy Sarlacca, by odzyskać swoją zbroję, jednak jej tam nie znajduje. Wkrótce Boba Fett organizuje bankiet na który zaprasza wszystkich ważnych przywódców grup przestępczych w Mos Espa, by przekonać ich do wspólnej walki z syndykatem Pyke'ów.
01x05 - Chapter 5: Return of the Mandalorian - Rozdział 5: Powrót Mandalorianina
Łowca nagród Din Djarin szuka wskazówek, by odnaleźć kryjówkę ocalałych Mandalorian. Din Djarin odnajduje Mandaloriańskiego Zbrojmistrza. Zbrojmistrz modyfikuje włócznię Dina Djarina. Wkrótce Zbrojmistrz uczy Dina Djarina jak walczyć legendarnym Mrocznym Mieczem. Jednak Paza Vizsla chce odebrać miecz Dina Djarina w pojedynku. W trakcie walki Zbrojmistrz dowiaduje się, że Din Djarin złamał ślubowanie i zdjął swój hełm. Din Djarin zostaje wydalony z plemienia ocalałych Mandalorian. Din Djarin udaje się na Tatooine po nowy statek. Spotyka tam Fennec Shand, która chce by Din Djarin pomógł Boba Fettowi w wojnie z syndykatem Pyke'ów.
01x06 - Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger - Rozdział 6: Z pustyni nadchodzi nieznajomy
Szeryf Freetown na Tatooine Cobb Vanth przegania handlarzy przypraw syndykatu Pyke. Tymczasem Din Djarin przybywa na planetę na której Grogu jest szkolony przez Mistrza Jedi Luke Skywalker. Spotyka tam R2-D2 i Ahsokę Tano. Din Djarin powraca na Tatooine i spotyka Boba Fetta. Din Djarin chcąc zdobyć więcej sojuszników dla Boby Fetta udaje się do Freetown chcąc namówić Cobba Vantha do pomocy. Kiedy Din Djarin opuścił Freetown pojawia się zabójca Cad Bane wynajęty przez syndykat Pyke'ów.
01x07 - Chapter 7: In The Name of Honor - Rozdział 7: W imię honoru
Syndykatem Pyke'ów oficjalnie rozpoczyna wojnę z Boba Fettem wysadzając Sanktuarium. Tymczasem na Tatooine przybywa Grogu. Wkrótce Boba Fett spotyka się z Cad Banem. Cad Bane zdradza, że to syndykat Pyke'ów wymordował Tuskenów a mieszkańcy Freetown nie przybędą na pomoc. Chwilę później Boba Fett dowiaduje się że został zdradzony również przez miejscowych przywódców. Aby zyskać na czasie Boba Fett wysyła majordomusa burmistrza na negocjacje z syndykatem Pyke'ów. Pyke'owie zaczynają mieć przewagę liczebną i siłową, gdyż do walki używają osłonięte droidy Scorpenek. Aby wyrównać siły Boba Fett używa oswojonego Rankora, jednak ranny wymyka się spod kontroli. Z pomocą przychodzi Grogu.

Początek strony
Opis serialu
Spis odcinków